KONST / Litografier / Färglitografi 8873104
nr 887 3104
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Mikael Kihlman (f. 1953), signerad, 173/230, motivet: 27x21 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 april 2014
kl 19:48:09
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
450 kr
450 kr
500 kr
600 kr